ویرایشگر فیلم و ویدئو رایگان imovie برای مک

نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلفی برای دستگاه های اپل ساخته شده اند که کار ویرایش فیلم و ویدئو را بر روی این دستگاه ها انجام می دهند اما بسیاری از این نرم افزار ها و اپلیکیشن ها رایگان نیستند بسته هایی مانند Adobe Premiere، After Effects و Final Cut Pro  برای این کار وجود دارند که علاوه بر اینکه رایگان نیستند بلکه ارزان نیز نیستند.ما  در این نوشته قصد داریم تا یک  نرم افزار رایگان ویرایش فیلم و و ویدئو را بر روی دستگاه های اپلی معرفی کنیم.

imovie  یک ویرایشگر ویدئویی رایگان، که برای سخت افزار اپل مناسب است و برای بسیاری از پروژه های شخصی بهینه است. iMovie برای هر کسی که دارای مک است رایگان است. به علاوه، نسخه iOS به تمام صاحبان iPhone و iPad رایگان است.

این نرم افزار مناسب مشتریانی است که می خواهند به سرعت فیلم ها را با فیلم های ذخیره شده در کتابخانه عکس خود، ایجاد کنند. برای تسهیل این کار ، iMovie از یک ویرایشگر جدول زمانی ساده استفاده می کند که برای ویرایش چند ترتیبی اجازه نمی دهد. با وجود ویرایش خطی و UI پایه، iMovie یک قطعه بسیار نرم افزاری از نرم افزار است که می تواند  ۴k ویدئو و ترکیب تصاویر سبز را اداره کند.

همچنین از تصاویر ویدئویی تصویری و جلوه های بصری آهسته و سریع به جلو پشتیبانی می کند. iMovie می تواند عناوین، انتقال و کشیدن و رها کردن، و گرافیک حرکت مانند globes 3D و نقشه های سفر را تولید کند. برنامه همراه با ابزارهای ساخت موسیقی و جلوه های صوتی است.  می تواند تریل های هالیوود را با استفاده از فیلم هایی که عرضه می کنید تولید کند. علاوه بر این، برنامه اجازه می دهد تا شما به راحتی فیلم ها را  به طور مستقیم به یوتیوب و Vimeo تا وضوح k4  ارسال کنید.

دانلود imovie

2 پاسخ به “ویرایشگر فیلم و ویدئو رایگان imovie برای مک”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *