معرفی Cymera، یک ابزار دوربین برای اندروید و iOS

هر گوشی هوشمند با یک برنامه دوربین همراه با ویژگی های بسیار اساسی گنجانده شده است. با این حال، برنامه های پیش فرض دوربین ممکن است مجموعه ای کامل از ویژگی های که شما می خواهید یا نیاز دارید را نداشته باشند.

خوشبختانه، بسیاری از برنامه های دوربین جایگزین برای گوشی های هوشمند شما وجود دارد، اما بهترین برنامه دوربین برای شخص شما کدام است؟ ممکن است هر کسی از یک برنامه خاص استفاده کند.  در این نوشته ما یکی از بهترین برنامه های دوربین برای Android و iOS را معرفی خواهیم کرد:

Cymera

Cymera در تلاش برای رقابت با هر برنامه عکاسی قدرتمند نیست. بلکه یک ابزار راحت است که به کاربران معمولی که فقط می خواهند عکس های خود را  کمی ویرایش کنند کمک می کند. با بیش از ۱۰۰ فیلتر فیزیکی، حالت های مختلف عکسبرداری و ابزارهای خودکار retouching ارائه شده است.

در این برنامه شما دارای هفت گزینه مختلف لنز برای انتخاب، و همچنین بعضی از ویژگی های اصلی ویرایش مانند حذف قرمزی چشم هستید. برای مبتدیان و یا عکاسانی که گاه به گاه عکاسی می کنند، این  برنامه عالی است، زیرا بدون نیاز به فشرده سازی، بسیاری از ویژگی های که شما بعید است استفاده کنید را داراست. همچنین ویژگی های به اشتراک گذاشته شده ای را برای ساخته شدن سریع عکس ها در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد تا مستقیم آپلود کنید. بنابراین این یک برنامه خوب برای معتادان رسانه های اجتماعی است.

دانلود: Cymera برای آندروید | iOS (رایگان، خرید درون برنامه ای)

 

3 پاسخ به “معرفی Cymera، یک ابزار دوربین برای اندروید و iOS”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *