معرفی انیمیشن برای کودکان – سگ های نگهبان

سگ های نگهبان (PAW Patrols)  یک مجموعه انیمیشن بسیار زیبا و با کیفیت و مناسب کودکان می باشد. که توسط کیت چپمن ساخته شده است. این انیمیشن مناسب تمامی گروه های سنی است و ویژگی هایی دارد که توضیه می شود حتما کودکان تان آنرا ببیند . علاوه بر آموزنده بودن داستان های این انیمیشن،  نوع مکالمه بین افراد نیز ویژگی است که آنرا متمایز کرده است و ما توصیه ما کنیم حتما آنرا تماشا کنید. همچنین در این انیمیشن از تکونولوژی های روز حال و حتی آینده استفاده شده است که نوع به کارگیری آن برای همه جذاب است. تکنولوژی هایی که امروز شاید برای ما تخیلی باشد اما در آینده ای نزدیک ساخته خواهند شد. بنابراین آمادگی ذهنی کودکان ما برای مشاهده و استفاده از این فناوری ها، ضروری است.

این مجموعه تمرکز بر یک پسر جوان به نام رایدر که منجر به ارائه خدمات کمک و یاری به همراه چندین سگ را انجام می دهند.  این گروه که گشت پنجه ای نام دارد به محض اینکه از اتفاقات و حوادث مطلع می شود سریعا خود را به محل حادثه می رسانند و اقدامات کمک و نجات را انجام میدهند . از دیگر ویژگی های این انیمیشن می توان با استافده از تکنولوژی های روز دنیا و حتی تکنولوژی های آینده جهت اطلاع و نجات استفاد شده است. آنها با هم در مأموریت هایی برای محافظت از ساحل جزیره ماجراجویی خلیج کار می کنند. هر سگ دارای مهارت خاصی براساس حرفه های خدمات اضطراری مانند آتش نشانی، افسر پلیس و خلبان هواپیمایی است. همه نجات دهندگان سگ ها هستند که برای ماموریت هایشان به وسایل سفارشی تبدیل می شوند. آنها همچنین دارای کوله پشتی هستند که حاوی ابزارهایی هستند که مربوط به شغل های بچه ها می باشد.

از ویژگی های دیگر این انیمیشن ترجمه و دوبله آن با کلمات  اصطلاحات مناسب می باشد که نه تنها کلمات نامناسب کودکان در ان به کار نرفته است بلکه زبان ترجمه آن به صورتی است که کودک می تواند طرز صحیح صحبت کردن را بیاموزد. نحوه احترام گذاشتن، دوری از افکار منفی،  عدم نگرانی و نگاه مثبت به رویداد های اطراف از ویژگی های بارز مکالمه های این انیمیشن است.

این انیمیشن و محصولات مرتبط با آن، جوایز مختلف و نامزدی از انجمن هایی چون آکادمی سینما و تلویزیون کانادا و آکادمی هنر و علوم تلویزیونی دریافت کرده اند.در ۴ ژوئن سال ۲۰۱۹، Nickelodeon این مجموعه را برای فصل هفتم ۲۶ قسمت نیم ساعته بازسازی کرد.

یک پاسخ به “معرفی انیمیشن برای کودکان – سگ های نگهبان”

  1. سلام ما یه پسر ۴ساله و یه دختر ۸ساله داریم که این کارتونو خیلی دوست دارن ولی متاسفانه پسرم که عاشق این کارتونو از وقتی که شروع به دیدن این کارتن کرده خیلی پر استرس شده که حتی موقع تماشا کارتن جلوی لباسشو گاز میگیره و بدنشو جمع میکنه و با ترس و استرس تماشا میکنه و وقتی ازش میخواییم دیگه نگاه نکنه اصلا قبول نمیکنه و با گریه و التماس دوباره شروع به نگاه کردن میکنه به نظرتون چیکار میتونیم بکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *